Alba lemon bio

ALBA LEMON BIO Spółka Rolnicza z siedzibą w Noto (prowincja Syrakuzy) na Sycylii zrzesza producentów, którzy dostarczają owoce certyfikowane Bio (z upraw ekologicznych) oraz w mniejszym stopniu tzw. konwencjonalne.
Działalność firmy obejmuje cały proces przygotowania owoców cytrusowych do sprzedaży począwszy od zbioru, przez selekcję, konfekcjonowanie oraz wysyłkę do naszych klientόw. Poza owocami cytrusowymi przedsiębiorstwo zajmuje się rόwnież handlem owocόw i warzyw ekologicznych oraz oliwą z oliwek po wcześniejszym tłoczeniu i pakowaniu w autoryzowanych zakładach.
Naszą specjalnością są sycylijskie owoce cytrusowe: Cytryny i Pomarańcze Bio.
Przedsiębiorstwo jest wynikiem ponad trzydziestoletniego doświadczenia założyciela firmy w sektorze rolnictwa, w szczególności upraw i komercjalizacji owoców cytrusowych.
Nasza filozofia opiera się nie tylko na produkcji i handlu, ale również na promowaniu zdrowego i harmonijnego stylu życia.
Z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie rynku spożywczego na produkty ekologiczne, polityka handlowa Alba Lemon Bio koncentruje się na uprawie zgodnie z ekologicznymi technikami rolniczymi i przygotowaniem owocόw do komercjalizacji według standardόw europejskich Bio.
Ponadto, owoce cytrusowe zawdzięczają szczególny smak i wysoką jakość specyficznym warunkom glebowym i klimatycznym Sycylii.

spedizione
spedizione